aboutus

SPUPPS LIMITED

SPUPPS  LIMITED
1
نوع کسب و کار: سازنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: KAPPAPET
تعداد کارمندان: 100~300
فروش سالانه: 8,000,000-15,000,000
سال تاسیس: 2013
صادرات کامپیوتر: 90% - 100%
دربارهی ما
معرفی

KAPPAPET از سال 2013 اقدام به تولید محصولات حیوانات خانگی و ارائه خدمات به مشتریان استثنایی می کند. Kappapet دو دوست داشتنی حیوان خانگی ، متعهد هستند که صنعت خود را با محصولات خلاقانه و با کیفیت حیوانات اهلی که مردم به حیوانات خانگی خود که دوست دارند اعتماد کنند.

رهبر کیفیت در صنعت حیوانات اهلی

در Kappapet ، ما حیوانات خانگی را دوست داریم و معتقدیم حیوانات اهلی ما را به انسانهای بهتر تبدیل می کند. ما با افتخار طیف گسترده ای از قلاده ها ، بندها و تسمه ها را در شنژن چین تولید می کنیم. این شامل چرم دستباف و اکثر محصولات نایلونی ما است. کارخانه KAPPAPET ISO9000 و BSCI است که مانند SGS از نظر نظارت بر کیفیت شخص ثالث تأیید شده است. ما همچنین 5 فرآیند کامل و دقیق از بازرسی تولید محصول مانند ، IQC (کنترل کیفیت ورودی) ---- IPQC (کیفیت در فرآیند) ---- OQC (کنترل کیفیت خروجی) ------ OQA (خروجی تضمین کیفیت) برای اطمینان از کیفیت بالا و تحویل به موقع محصولات.

نوآوری و طراحی برجسته

ما بیش از 30 طراح داریم که یک سوم آنها تجربه تحصیل و کار در خارج از کشور را دارند ، بنابراین ما ظرفیت کافی برای درک کامل مصرف کنندگان آمریکای اروپایی ، شمالی و جنوبی و استرالیا و غیره را داریم.

کارخانه و تسهیلات

تأسیسات تولیدی امروز کمتر از 45000 متر مربع است و ما با افتخار بیش از 1000 SKU را ارائه می دهیم.

ما از جدیدترین ماشینهای فناوری برای مناسب ترین فرآیند های تولید منحصر به فرد خود ، ظرفیت تولید 10،000PCS در روز استفاده می کنیم. محصولات حیوانات اهلی ما در بیش از 100 کشور جهان به فروش رسیده است. ما با مارک های معروف محصولات پت مانند Petstock ، Petbarn ، Royal Canin ، هاگن گروه ، والمارت و غیره همکاری کرده ایم.

تهیه سرویس سریع ------------- صرفه جویی در وقت خود را ذخیره کنید

ما در سال 2020 تعداد زیادی انبار محلی در نیوزیلند ، استرالیا ، اروپا و ایالات متحده آمریکا خواهیم داشت تا از شما پشتیبانی کنند.

انبار ما انبار شماست!

چگونه در وقت صرفه جویی کنیم؟

شرایط فعلی: برای دریافت محصولات حداقل به 2 ماه زمان نیاز دارید (یک ماه برای تولید ، یک ماه برای حمل و نقل و مقداری زمان برای ترخیص از گمرک و غیره

اکنون: فقط چند روز (از انبار محلی تا شما) ، دیگر کار اضافی نیست.

چگونه پس انداز کنیم؟

شرایط فعلی: شما همیشه به حمل و نقل جزئی ماهانه احتیاج دارید که با توجه به هزینه حمل و نقل ، مالیات ، حمل و نقل ، هزینه انبار و غیره هزینه بسیار بالایی دارد.

اکنون: تمام هزینه ها توسط ما تأمین می شود! انبار ما انبار شماست! پس انداز کنید ، وقت خود را پس انداز کنید!

تاریخ

KAPPAPET تولید کننده برند در سال 2013 توسط جیسون ژانگ و وندی ژائو تاسیس شد.

اولین تأسیسات ما در سال 2013 ساخته شد و 80 نفر اشتغال داشت.

در سال 2013 ، KAPPAPET Pet Products با 100000 دلار در دهکده یک کارخانه کوچک آغاز شد.

در سال 2016 ، تسهیلات با 45000 متر مربع گسترش 300 نفر اشتغال ایجاد کرد.

در سال 2016 ، تیم تحقیق و توسعه خود ما را تأسیس کرد.

در سال 2018 ، بسیاری از ماشین آلات از ژاپن خریداری و ظرفیت تولید را گسترش داد.

در سال 2019 ، شروع به انبارهای خودمان کردیم که در نیوزیلند ، استرالیا ، اروپا و ایالات متحده واقع شده اند.

سرویس

خدمات نصب شده و ODM

سرویس محصولات سگ نصب شده --- ما طراحان محصولات حیوانات خانگی خود را داریم و هر سال محصولات جدیدی را راه اندازی می کنیم ، بیش از 1000 SKU داریم. شما می توانید محصولات ما را با مارک های خود بفروشید.

--- شما ایده محصول خوبی دارید اما کارخانه ندارید یا به اندازه کافی طراح یا مهندس ندارید ، چگونه ایده خود را عملی کنید؟ چرا ما را پیدا نمی کنید؟

ما به اندازه کافی مهندس ، طراح ، ماشین آلات ، زنجیره تأمین کامل به همراه ظرفیت تولید کافی داریم.

همچنین ما یک سیستم بسیار بالایی برای کنترل هزینه های تولید داریم که باعث می شود هزینه های شما با کیفیت محصول مسئول پایین بیاید.

کنترل کیفیت

ما 5 فرآیند کامل و دقیق از بازرسی تولید محصول مانند ، IQC (کنترل کیفیت ورودی) ---- IPQC (کیفیت در فرآیند) ---- OQC (کنترل کیفیت خروجی) ------ OQA (کیفیت خروجی تضمین) برای اطمینان از کیفیت بالا و تحویل به موقع محصولات.

خدمات پس از فروش

تیم پس از فروش ما دانش حرفه ای در مورد محصولات ما دارد و آنها می توانند به تمام سوالات شما پاسخ دهند.

تیم پس از فروش ما می تواند در زمان کار به موقع به شما پاسخ دهد.

تحویل سریع

5-7 روز برای سفارش کوچک؛ 30-20 روز برای تولید انبوه؛ تحویل انبار محلی

تیم ما

ما به عنوان گسترش تجارت خود ، دپارتمان تحقیق و توسعه ، بخش QC ، خدمات خدمات پس از فروش ، دپارتمان تولید و بخش فروش را داریم. ما آرزو می کنیم کارمندان ما که در کارخانه ما کار می کنند می توانند خانواده خود را بهتر کنند و همچنین آرزو می کنیم که آنها خوشحال باشند ، ما معمولاً فعالیت هایی مانند بازی های بسکتبال ، بازی های بدمینتون و غیره را ترتیب می دهیم.

اطلاعات تماس