aboutus
خط تولید

ما در حدود بیش از 200PCS انواع مختلفی از ماشین آلات داریم ، 1/3 از آنها از ژاپن وارد می شوند ، 1/3 از آنها مانند مارک برادر ، مارک های Pfaff از آلمان وارد می شوند.

OEM / ODM

KAPPAPET به عنوان یک پیشرو در ارائه دهنده راه حل های یکبار مصرف لوازم خانگی ، سوابق پیگیری پروژه های vape OEM و ODM را با مشتریان و شرکای خود ایجاد کرده است. رویکرد منحصر به فرد فرآیند محور و مشتری محور آن از برنامه ریزی محصول ، تأیید طراحی ، تأیید محصول و معرفی محصول جدید (NPI) گرفته تا تولید انبوه. بسته به اصالت و پیچیدگی طراحی و تجاری سازی محصول ، KAPPAPET می تواند یک پروژه ODM را تکمیل کند در حدود 1--2 ماه است ، در حالی که پروژه های OEM می توانند در هر زمان بین 10 روز باشند.


این رویکرد یک مرحله ای KAPPAPET را از دیگران متمایز می کند:

درخواست کالای سگ یا گربه سفارشی دریافت شده - ارزیابی امکان سنجی مفهوم - مهندسی - نمونه سازی اولیه - ابزارآلات - تولید آزمایشی - تولید انبوه - تحویل

مزایای جستجوی KAPPAPET به عنوان یک شریک OEM / ODM چیست؟

  • KAPPAPET دارای طراحی و ساخت سفارشی از ظاهر سگ یا گربه محصول یا طراحی ، مواد و صنایع دستی است.
  • از آنجا که KAPPAPET چرخه چرخه OEM و ODM یکپارچه مفهوم محصول ، منابع ، آزمایش ، تولید ، کنترل کیفیت ، بسته بندی و تولید انبوه را امکان پذیر می سازد ، مشتریان می توانند از پایان کارآیی هزینه و تضمین کیفیت بهره مند شوند.
  • KAPPAPET با حمایت یک تولید کننده پیشرو در صنعت و تولید ماهیانه 100000 واحد ، خود را در صنعت با مزایای هزینه و رویه های کنترل کیفیت سطح بالا قرار می دهد.
  • پشتیبانی کامل از فروش شامل پیشنهادات محصولاتی پاسخگو و شخصی ، ارزیابی مفهوم ، مدیریت پروژه و پشتیبانی پس از فروش است.

فرآیند سفارش OEM / ODM:

I. هنگامی که دیدگاه OEM / ODM شما را با یکی از نمایندگان فروش ما بحث می کنیم ، وی تأیید می کند که تمام نیازها و درخواستهای شما محقق می شود.

دوم تیم فروش متخصص ما آماده است تا شما را در روند ایجاد تصویر کامل شما قدم بگذارد. از طرح مشخصات محصول گرفته تا تغییرات و بسته بندی های سفارشی ، KAPPAPET در هر مرحله از راه به شما کمک می کند.

III. یک تخمین / نقل قول در اسرع وقت پس از گفتگو درباره دیدگاه خود با نماینده فروش ویژه ما برای شما ارسال می شود.

چهارم پس از تأیید کلیه جزئیات ، نماینده فروش شما در مورد جدول زمانی نهایی صحبت می کند تا دید محصول شما حاصل شود.

V. در هنگام دریافت اثر هنری و برچسب زدن ، نمونه های برتر برای تأیید محصول نهایی رضایت بخش تولید و تحویل می شوند.

ششم پس از تایید همه نمونه ها ، KAPPAPET مرحله تولید را آغاز می کند و محصول نهایی را در اسرع وقت مشاهده خواهید کرد.

تحقیق و توسعه

هر سال ، تیم تحقیق و توسعه KAPPAPET بسیاری از موارد و نمایش های جدید Cat & Dog را به مشتریان خود طراحی و راه اندازی می کند.

ما برای طراحی و ایده های خاص حق ثبت اختراعات خود را داریم.

اطلاعات تماس